Deschide.md
Maia Sandu a fost întâmpinată de liderii UE la summitul Moldova - Uniunea Europeană de la Bruxelles
Președinta Maia Sandu a fost întâmpinată la Bruxelles de președintele Consiliului European, António Costa, și de președinta Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, la cel de-al doilea Summit Moldova-Uniunea Europeană, transmite IPN.