Accident la Sângerei. Un motociclist, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție

Accident la Sângerei. Un motociclist, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție
Un motociclist de 18 ani, aflat în stare de ebrietate, s-a izbit într-o mașină de poliție care se deplasa la o chemare. Impactul s-a produs în seara zilei de ieri, în localitatea Mărinești din raionul Sângerei, comunică MOLDPRES.

Potrivit In...
Citește articolul complet Înapoi