Beat și fără permis: Un tânăr de 18 ani a intrat cu motocicleta într-o mașină a poliției

Beat și fără permis: Un tânăr de 18 ani a intrat cu motocicleta într-o mașină a poliției
Un tânăr de 18 ani în stare de ebrietate s-a tamponat cu motocicleta într-o mașină a poliției care se deplasa cu semnalele sonore și în funcțiune. S-a întâmplat aseară, în localitatea Mărinești, raionul Sângerei.
Citește articolul complet Înapoi